Wybierz jezyk:
Język angielski Język turecki

Market

Początki firmy "NUR" sięgają roku 2006, kiedy to właściciel pochodzenia tureckiego postanowił przybliżyć mieszkańcom stolicy smaki swojego kraju, a zaczął od otwarcia Marketu Tureckiego. Sklep oferował oryginalne tureckie produkty, głównie żywność oraz mięso i wędliny. Niemal od początku spacjalizacja sklepu spotkała się z zainteresowaniem zarówno wśród przybyłych do Polski obywateli tureckich, którzy szukali ulubionych produktów, jak i Polaków, którzy poznali i pokochali smaki kuchni tureckiej.
 
Z miesiąca na miesiąc coraz więcej Polaków zaczęło odwiedzać market, w którym można było znaleźć m.in tureckie słodycze, oryginalne tureckie artykuły spożywcze i przemysłowe oraz wędliny wołowe i drobiowe. Z czasem asortyment sklepu ulegał poszerzaniu głównie o mięso wołowe, baranie, jagnięce.
 
Dzisiejszy wygląd i charakter marketu niewiele się zmienił. Staramy się natomiast na bieżąco urozmaicać asortyment wprowadzając nowe produkty. Klient znajdzie u nas produkty począwszy od przypraw, słodyczy, gotowych dań, poprzez nabiał, wędliny, a nawet artykuły przemysłowe jak czajniczki czy szklaneczki do tureckiej herbatki.
 
Wszystkie produkty pochodzą od tureckich producentów. Mamy stałe, ciągłe dostawy, dzięki czemu nasz towar jest świeży i zróżnicowany. Istnieje tez możliwość zamówienia u nas oczekiwanych produktów tureckich.
 
W sklepie pracują obywatele tureccy, którzy doskonale posługują się językiem polskim, dlatego służą Państwu pomocą i doradztwem. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny detaliczne, które nasi pracownicy są w stanie jeszcze negocjować przy większym zamówieniu.
 
ZAPRASZAMY U NAS ZNAJDZIESZ NAJPRAWDZIWSZE "SMAKI TURCJI", I TO ZARÓWNO W DANIACH GOTOWYCH, JAK I PRODUKTACH DZIĘKI KTÓRYM PRZYGOTUJECIE PAŃSTWO SAMODZIELNIE W DOMU DANIA KUCHNI TURECKIEJ.

NUR Market Turecki
05-090 Raszyn
ul. Krakowska 85

tel/fax 022 716 29 58